Turka Bella – Gerçek Bir Aşk Hikâyesi | Jonathan Feldman

turka_bella_jonathan_feldman


Online Satış için:
idefix.com     dr.com.tr    kitapyurdu.com    pandora.com.tr    babil.com


Yazar: jonathan Feldman

Editör: Hasan Uygun

Kapak Tasarımı: Melek Öztürk

Sayfa sayısı: 200

Ebat: 13,5 x 21 cm

ISBN: 978-605-4262-61-8

Basım tarihi: Haziran 2017

Kategori: Anı / Roman

Piyasa fiyatı: 18.00 TL

Hermes Kitap Fiyatı: 10.80 TLKitapta, o güne kadar yaşamın akışı içinde amaçsızca ilerleyen Jonathan, 11 Eylül günü yaşananların ardından bu gidişata bir son vermeye karar verir. Terör saldırılarının etkisinde ve dünyada bir şeyleri değiştirmek isteğiyle, elinden geleni yapabilmek için de önceden askerliğe karşı herhangi bir eğilimi olmadığı halde ABD ordusuna katılır.
Almanya’da atandığı ilk görevi genç bir Yahudi olarak pek içine sinmese de, yine de görevini en iyi biçimde yerine getirir. Ancak ordudaki görevini tekdüze bulduğundan elinden geldiğince fazla macera yaşamaya çalışır. Jonathan’ın ağabeyi David, arkadaşları Brad ve Derek ile birlikte ziyarete geldiğinde ise Jonathan için her şey değişir.
Grup kentin turistik yerlerini gezerken, Jonathan’ın gözüne genç ve güzel bir kadın çarpar. Bir yandan maceralarını videoya kaydeden David’den genç kadını filmine katılması için davet etmesini ister. David bu isteği yerine getirir ve öykünün akışı yön değiştirir. Ela adlı genç kadın, Amerikalı gençlerin grubuna katılarak tercüman ve rehber olarak yardımcı olur. Bu sırada da Ela ve Jonathan birbirlerine yakınlaşır.

Bir cevap yazın