Sağlık Pınarı | Ayhan Eyikan

Sağlık Pınarı | Ayhan Eyikan
Sağlık Pınarı | Ayhan Eyikan

Sağlıklı ve Uzun Yaşamın Sırları

Bu kitap hastalığın ne olduğunu, niçin hastalandığımızı, hastalanınca ilaçsız nasıl iyileşeceğimizi ve hastalanmamak için ne yapmamız gerektiğini anlatıyor.

Kitaptaki bilgileri kendisi üzerinde uygulayarak sağlığına kavuşan, on yıldır hiç hastalanmayan, 79 yaşındaki bir insanın olağanüstü ilginç öyküsüdür.

Kaç yaşında olursanız olun, okuyun, uygulayın ve sağlıklı yaşamanın tadını çıkarın.

“Elinizdeki Sağlık Pınarı kitabının yazarı Ayhan Eyikan, bu kitapla bizlere sağlıklı bir ömür sürebilmek için, kendi tecrübelerinden damıttığı şifa yudumlarını sunmaktadır. Bu yudumları damıttığım hastalarımdan uygulayanlar ameliyatsız iyileşmenin sevincini yaşayıp teşekküre geliyorlar. Onların sevinci beni de mutlu etmektedir. Bu kitap salt bir beslenme-diyet kitabı olmayıp aynı zamanda, 79 yaşındaki bir delikanlının mutluluk sırlarını da taşımaktadır.”

Kalp – Damar Cerrahisi Uzmanı Dr. M. Erdem Memetoğlu

“On yıllık üyemiz Ayhan Eyikan kulübümüzün günübirlik Toros Dağları yürüyüşlerindeki dayanıklılık ve performansıyla doğru beslenme konusunda yaşayan bir örnek olarak, pekçok üyemizin sağlığına kavuşmasında etkili olmuştur. Pedagojik unsurları da içermekte olan kitabın okunması gerektiğine inanıyorum. Emeğine ve eline sağlık. Kutluyorum.”

Toroslar Doğa Sporları Kulübü (TODOSK) Başkanı Ahmet Şimşek – Antalya


Yazar: Ayhan Eyikan

Sayfa sayısı: 222

ISBN: 978-605-4262-20-5

Basım tarihi: Temmuz 2012

Kategori: Sağlık

Piyasa fiyatı: 12.00 TL

Hermes Kitap Fiyatı: 8.40TL

Kazancınız: %30