Uzaylıların Peygamberi | Bülent Keçik

Uzaylıların Peygamberi | Bülent Keçik
Uzaylıların Peygamberi | Bülent Keçik

Mevlana Bile Ay’ı İkiye Yarmış

Sözümona tüm dinleri kucaklayan, bundan önce de ilahi kitapların kendisi tarafından gönderildiğini iddia eden yeni bir dinin peygamberiyle tanışacaksınız bu kitapta. Sözde emirleri uzaydan alan medyum peygamber, tüm ilahi dinlerin bir merkezden gönderildiğini ve komuta edildiğini söylüyor bize: Uzaydan…

Anlaşılacağı üzere, bu kitapta Dr. Bülent Keçik’in amacı bu dini övmek değildir. Uzaylıların Peygamberi okuduğunda görülecek ki kral çıplak!.. Ne yazık ki, bu peygamber insanlığın, bilimin yüzyıllardır ortaya koyduğunun, bilgisi dahilinde olanın daha ötesinde somut ve yeni bir bilgi ortaya koyamamaktadır. Sadece hafızamızı tazelemektedir.

Kitabın bir diğer önemli konusunu “Ay’ın İkiye Yarılması” (Şakk-ı Kamer) mucizesi oluşturuyor. Söyledikleri gibi bu mucize, “Öteden beri süregelen bir sihir” midir? Yazar kitabında, saygın pek çok kaynaktan bilgilerle ve tarafsız bakış açısıyla konuyu irdeliyor. Ancak bu denli mühim bir konuya, Uzaylıların Peygamberi’nin kitabında rastlamıyoruz. Hakikati öğrenmek istiyor ve bu olayı açıklığa kavuşturup kavuşturmayacaklarını merakla bekliyoruz.


Yazar: Bülent Keçik

Sayfa sayısı: 152

ISBN: 9786054262281

Basım tarihi: Şubat 2013

Kategori: Araştırma / Eleştiri / Deneme

Piyasa fiyatı: 10.00 TL

Hermes Kitap Fiyatı: 7.00TL

Kazancınız: %30

Bir Cevap Yazın