Güzel Günler Zorlu Yollardan Geçer | Özgür Aras

Güzel Günler Zorlu Yollardan Geçer | Özgür Aras
Güzel Günler Zorlu Yollardan Geçer | Özgür Aras

Ünlülerin İletişim Danışmanı Özgür Aras’tan Arşiv’lik Kitap…

Seda Sayan, Gülben Ergen, Hande Yener, Yonca Evcimik, Yeliz ve Gökhan Özen’in yanı sıra onlarca ünlü sanatçının iletişim, halkla ilişkiler ve menajerlik hizmetlerini yürüten, sosyal projelerde yer alan, aldığı ödüllerle dikkat çeken Özgür Aras, kişisel ve kurumsal başarısının sırlarını bu kitapta açıklıyor… Zorlu yollardan güzel günlere ulaşan bir hayatın hikâyesi, tüm çarpıcılığıyla bu kitapta.

Arka Kapak:

Başarıya giden yol tutku, cesaret, sabır ve özveriden geçer. İnanç ve inat ise, en temel motivasyondur bu yolda. Başaracağına dair inancı kuvvetli olan insan, yolunun önündeki engellerin bir kısmını zaten baştan elemiş sayılır.

Özgür Aras, bugün kamuoyunun bildiği, tanıdığı ve sevenlerinin değer verdiği başarılı bir insan olma erdemlerini kazanırken kat ettiği zorlu yolları anlatıyor büyük bir mütevazılıkla “Güzel Günler Zorlu Yollardan Geçer” kitabında.

Özgür Aras’ın iş yaşamıyla özel yaşamının temel kural ve ilkelerinin bir derlemesi olan bu kitap, “kolay yollardan” zirveye ulaşmayan, çalışan, çabalayan ve herkesle iyi ilişkiler kurmak için gayret sarf eden olağanüstü bir insanı işaret ediyor.

Çocukluğundan itibaren yarattığı hayal kahramanlarıyla kendine özel bir dünya kuran, sosyal ve kültürel aktiviteleri önemseyen, bu anlamda sorumluluklar üstlenen ve üzerine aldığı her görevi layıkıyla yerine getiren örnek bir insanın hikâyesidir bu.

Yıllardır biriktirdiği iş deneyimlerini samimi bir şekilde paylaşan Özgür Aras’ın, başarı için pratik ve kullanışlı bir kılavuz olarak tasarladığı bu kitabında yer alan bilgiler, işinizde ve kariyerinizde daha büyük başarılar elde etmenize yardımcı olacaktır.


Yazar: Özgür Aras

Sayfa sayısı: 120

ISBN: 978-605-4262-00-7

Basım tarihi: Ağustos 2009

Kategori: Biyografi / Anı / Mektup

Piyasa fiyatı: 10.00 TL

Hermes Kitap Fiyatı: 7.00TL

Kazancınız: %30